- Kosmetika a zdraví, Oděvy a boty, Smíšený

RapidLashEyelash Enhancing Serum

Popis

Delší, silně vypadající řasy

Obsahuje komplex Hexatein ™ 1

Snadná aplikace jednou denně

Vyrobeno v USA

* Na základě studií spotřebitelského výzkumu

Aplikujte RapidLash® na spodní část horních řas pomocí štětce aplikátoru. Oko by mělo být zcela čisté od všech make-upů nebo očních krémů. Začněte od vnitřního rohu oka směrem ven, přímo na základně vašich řas. RapidLash® se používá jednou denně večer před spaním.

Poznámka: Položky RapidLash XL a RapidLash mají trvanlivost po dobu tří (3) let neotevřenou od data výroby. Datum výroby je vyraženo na spodní straně trubice a po otevření trubice by měl být produkt použit do 12 měsíců.

© Rocasuba, Inc

Ingredience

Voda, Butylenglykol, Hydroxyethylcelulóza, Glycerin, Myristoyl Pentapeptid-17, Rhizobian Gum, Hyaluronát sodný, Biotin, Panthenol, Pantethin, Hydrolyzovaný glykosaminoglykany, Allantoin, Cucurbita Pepo Seed Extract, Mořská voda, Trichlorid draselný 1, Kopinát draselný , sh-Polypeptid-1, glycinový sójový olej, olej z Černého moře, fenoxyethanol, chlorfenin, kyselina sorbová

Varování

Pouze k zevnímu použití. Zamezte přímému kontaktu s okem. Pokud dojde k podráždění, vypláchněte je studenou vodou a přestaňte ji používat. Poraďte se se svým lékařem, pokud jste těhotná nebo kojíte, jste léčeni pro jakoukoli oční poruchu nebo se aktivně podrobujete léčbě rakoviny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 12 měsíců.