- Kosmetika a zdraví, Oděvy a boty, Tašky

INNISFREE Clear Pores Ahead Set

Co to je: Kompletní rutina zúčtování pórů plná sopečných shluků Jeju, které vyhlazují lesk a sérum infikované zeleným čajem, které pomáhají vyrovnat pokožku po očištění.

Typ pleti: Kombinace a mastný

Péče o pleť: Póry, suchost a mastnost

Zvýrazněné přísady:

– Jeju Volcanic Clusters ™: Absorbujte přebytečný mazu.

– Kyselina mléčná: Odlupuje odumřelé kožní buňky a minimalizuje výskyt pórů.

– Výpis ze zeleného čaje Jeju: Doplňuje hydrataci.

Popisky složek: Bez sulfátů SLS a SLES, parabenů, formaldehydů, látek uvolňujících formaldehyd, ftalátů, minerálních olejů, retinylpalmitátu, oxybenzonu, černouhelného dehtu, hydrochinonu, triklosanu a triklokarbanu. Tyto výrobky se dodávají také v recyklovatelných obalech.

Co ještě potřebujete vědět: Tato speciálně upravená sada superstarů bez pórů odstraňujících póry přichází také s nejprodávanějším hydratačním sérem, které pomáhá vyrovnat pokožku. Pomocí vulkanických klastrů Pore Clearing Facial Foam jemně rozšlehejte nečistoty a nečistoty. Pro vyživující čistící a jemnou exfoliaci, vyhlaďte na masku Super Volcanic Clusters Pore Clearing Clay Mask. Matujte a rozloučte se s povrchovým leskem pomocí bifázového vulkanického klastru Pore Clearing Toner. Dopřejte pokožce intenzivní hydratační sérum se semenem zeleného čaje pro osvěžující výbuch lehké hydratace.

Tato sada obsahuje:

– 5,07 oz / 150 ml vulkanických klastrů, pórové čištění pěny na obličej

– Maska s obsahem 3,38 oz / 100 ml super vulkanických klastrů

– 1,01 oz / 30 ml vulkanický klastrový pór pro čištění pórů

– 1,01 oz / 30 ml intenzivní hydratační sérum se semeny zeleného čaje